بد حجابی چهار راه بعدی پیاده می شود؛ مسئولان نگران نباشند
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودلینک دوستان
آخرین مطالب
دیگر موارد
بسیج مساجد
آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 13
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 17
:: باردید دیروز : 28
:: بازدید هفته : 138
:: بازدید ماه : 287
:: بازدید سال : 4482
:: بازدید کلی : 16709
نویسنده : حسین واحد
جمعه 6 دی 1393

 

سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری بسیج-حمید فیضی: بی تعارف می نویسم که وقت تعارفات پایان یافته است. این مطلب را با وضو می نگارم و بر اساس مفروضات هنجاری خویش سامان می دهم. چرا که تنها به یک دلیل قلم بر دست گرفتم و آن پاسداری از خون شهدای راه حقیقت است. من با شهدا پیمانی بسته ام.

مقدمه: اگر در سطح برخی از شهرها عبور و مروری داشته باشیم و برای لحظاتی از دلمشغولی های روزمره خود فاصله بگیریم. زنانی را مشاهده می کنیم که درون خودروهاشان حجاب از سر برگرفته اند و با رگه هایی از بد حجابی قصد دارند حریم خصوصی شان را بر فضای عمومی تحمیل کنند. چه اتفاقی افتاده است؟ آیا بین این جهش زنانه با ماجرای اسید پاشی ارتباطی معنادار نمی بینید؟ آیا دست سازمان دهنده ای در کار نیست؟ این مقاله در صدد نیست که این معما را حل کند چرا که اولاً از عهده ی آن خارج است و ثانیاً مسئولان ذی ربط را می طلبد.

دو سؤال مهم در رابطه با بد حجابی می توان مطرح کرد:

سؤال اول: حجاب در ایران چه معنایی دارد؟ زندانی سیاه است یا دژی آهنین؟ این سؤال را مسئولین نباید پاسخ دهند بلکه مردم و صد البته جامعه زنان باید پاسخ آن را بر زبان آورند.

سؤال دوم: چرا بد حجابی سنگر ها را یک به یک فتح می کند؟ این سؤال را مردم نباید پاسخ دهند بلکه مسئولان باید خود را برای پاسخ دهی به آن آماده کنند. معاد نزدیک است.

در جامعه ی ما همیشه سؤال اول را مسئولان پاسخ داده اند و سؤال دوم را مردم. در حالی که این رابطه باید بر عکس باشد. در جمهوری اسلامی ایران، مسئولین حجاب را وضع می کنند و بانوان موظف هستند آن را رعایت کنند. و این یعنی تحمیل حجاب. این تئاتری است که ما با سخیف ترین وضع ممکن با عنوان حجاب ساخته ایم. حجاب را به سخره گرفته ایم و با دستهایی زمخت لطافت معنایی آن را مچاله کرده ایم. کار را به جایی رساندیم که حجاب، همسایه ی دیوار به دیوار عدم آزادی شد. بار معنایی حجاب را عوض کردیم و این شاهکار ماست که در تاریخ اسلام ثبت خواهد شد. به دخترانمان یاد ندادیم که وقتی قوای شهوانی مردها سر بر می کشد چه پرده ها که نمی درد و چه خفت ها که بر جای نمی گزارد. به دخترانمان یاد ندادیم که وقتی مردی مجذوب تو می شود و افسار خویش را به قوای نفسانی خود می سپارد چه خط قرمزها که در هم نمی ریزد و چه حدود ها که در هم نمی شکند. بنیادهای خانواده ای را همچون ویروسی کشنده سست کرده، می لغزاند و شکل گیری خانواده ای دیگر را ممتنع یا حداقل به تعویق می اندازد. یاد ندادیم که برادر، همسر، فرزند و حتی پدر تو در امکان ابتلا به این بیماری به سر می برند و تو بهترین درمانگری. نگفتیم درمانگری چون نمیتوانیم بگوییم، بله ما مسلمانان از اعتماد به نفس زنان می ترسیم و این ژن پدرسالارانه به سان همه ی برچسب های زننده ای است که بر پیکره ی اسلام عزیز الصاق کرده ایم . یاد ندادیم که حجاب تنها مسئله ای شخصی نیست و انعکاسی عمومی دارد. و وقتی از مسئله ی عمومی صحبت می کنیم حساب و کتاب سهم گین می شود. و در این فضا نیز مسئولان ما یاد نگرفته اند که سیاستگذاری عمومی امری جدی  و خطیر است، ذهن های پیچیده ای را می طلبد. وسعت دیدی به بلندای حجاب نیاز دارد، مسئولان ما یاد نگرفته اند که اگر حجاب از جامعه ما رخت بست اسلام سیلی محکمی خورده است و اگر اسلام در اینجا سیلی بخورد دیگر تا آخر سرش بلند نمی شود. مسئولان ما یاد نگرفته اند که انقلاب بدون حجاب طبلی تو خالی است حتی اگر همه ی آسمانها و زمین را فتح کند و تحت سیطره خود درآورد. مسئولان ما یاد نگرفته اند که امروز جنگ در خیابان ها رخ می دهد و ما امروز از سیبرپلتیک صحبت می کنیم. عده ای بی سواد (که والله هراسی در ذکر نامشان ندارم و اگر از شعور جامعه ام اطمینان داشتم که با تک جمله ای یک سره دچار سیاه بینی نمی شوند اسم نا مبارکشان را ذکر می کردم) ذیل عنوان فرهنگ از بیت المال حقوق دریافت می کنند و اتفاقاً بزرگترین ضربه ها را با بنرهای رنگی و طرح های سخیف فرهنگی شان بر فرهنگ مردم این مرز و بوم وارد کرده اند. آری مسئولان ما یاد نگرفته اند که فرمایشات رهبری، فرمان است نه نصیحت. و وقتی رهبری از شبیخون فرهنگی در اوایل دهه هفتاد صحبت می کنند این عنوان را به مثابه گزاره ای ادبی ننگرند و به جای این که متملقانه این واژه را در رسانه هاشان زرق و برق دهند به عمق کلام پی برند و موقعیت خود را در این شبیخون درک کنند.

راهکارها:

  1. توضیح و تبیین حجاب و مقایسه هم زمان آن با بد حجابی: از مواجه با بدحجابی مهراسید. با ندیدن مشکل، مشکل حل نمی شود. آثار بد حجابی را با صراحت تمام باید دنبال کرد و بدون تعارف در قالب مددکاری اجتماعی در جهت حل آن بر آمد. اگر ما ایمان داریم که بدحجابی آسیب اجتماعی است چرا برخوردی مداوا گونه با آن نداریم؟ نگارنده اطمینان دارد که ما هنوز اثر مهلک این زهر(بدحجابی) را درک نکرده ایم. نظام آموزش و پرورش در این زمینه می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند.
  2. کنترل هوشمند نسل جدید فضاهای مجازی. اگر عقبه ی بد حجابی را می خواهید تحت شناسایی قرار دهید باید فضای عمومی جدید را بشناسید. در فضای عمومی جدید یا همان فضای مجازی، حوزه ی خصوصی از عمومی به این راحتی که ما در دنیای واقعی تفکیک می کنیم قابل مرزبندی نیست. چت روم ها، فیس بوک، واتس اپ، وایبر و ... فضایی را برای نسل جدید به وجود آورده که در آن واحد می تواند چند هویت داشته باشد و در این چند هویتی با ولعی سیری ناپذیر تمایلات واپس زده توسط قیود و حدود ساختار اجتماعی خود را به معرض نمایش گذارد.  و این در حالی است که او مصون است و در این مصونیتی که فضای مجازی به او می دهد او تحریک می شود که گستاخانه با همه ی هنجارهای اجتماعی حتی به قیمت خنده ای زودگذر بازی کند و حدود و قیود را در هم بشکند. نعوذ بالله زن متأهل ارتباط جنسی ذهنی را با مرد محصن تجربه می کند، دختر باکره شب زفاف را مجازاً لمس می کند. براستی مؤمنان در مواجه با این فضای عمومی نوین، فریاد الهی "وانکشف الغطا" سر می دهند. در این فضای عمومی نوین، به تدریج ذهن ها شکل می گیرند و خود را با دیگری تعریف می کنند. غیریت سازی جدیدی شکل گرفته و خود را سامان می دهند. ذهن هایی هنجارمند که از عبور از هنجارهای کهن شکل گرفته اند. حقیقتاً تصویر هولناکی است و اگر مسئولان کمی تعمق می کردند شاید لحظه ای پست تولیت فرهنگی را نمی پذیرفتند.
  3. عمومی شدن نخبگان: در گذشته نخبگان رسالت مند بودند ولی امروز بخش اعظمی از این بزرگواران خود را در رقابتی تنگاتنگ (و البته گاهی بی فایده) در میدان نوشتن مقاله های ISI  قرار داده اند. برخی شان صحبت با مردم را فرو کاهی شخصیت می دانند و برخی شان در تکثر عالم خلقت فرو رفته اند. قشر حوزوی نیز از این انتقادها در امان نیست.
  4. نظارت بر تولیدی های مربوط به امر خطیر پوشاک: پوشاک، پوشاک نیست. هویت است. پوشاک بی صدا نیست پر سرو صداست. چه طور در خاک تحت سیطره جمهوری اسلامی، پوشاکی تولید می شود که شاید نمونه ی آن را به لحاظ قدرت تحریک کنندگی در جنس مخالف، در بسیاری از کشورهای غیر اسلامی نتوان یافت؟
  5. برخورد قاطع قضایی: این گامی نهایی است. ولی اگر این گام نباشد ضمانت اجرای همه ی مراحل قبل از بین خواهد رفت. و اما اگر همین برخورد قضایی و انتظامی در گام نخست انجام شود با توجه به حجم بالای افرادی که مخاطب این برخورد قضایی قرار می گیرند تیغ قانون به تدریج کند می شود، چرا که این مواجه شتاب زده، بدون انتقال غنای معنایی حجاب و بدون ایجاد فهم صحیحی از حجاب، خود سبب بدبینی و سوءفهم نسبت به اسلام عزیز، امر حجاب و کلیت نظام سیاسی ـ اجتماعی حاکم گردیده و در اینجا قانون گذار در شرایط انفعال قرار گرفته و مجبور خواهد شد که قانونی تحت عنوان قانون وضعیت حقوقی بی حجابان وضع کند. و شکلی نهادمند به بی حجابی و بدحجابی دهد. اینجاست که متعهدان به خون شهدا دیگر به نظام سیاسی تمکین نخواهند کرد و قیامی آهنین شکل خواهند داد قیامی که هیچ نتیجه ای را جز رضای خداوند متعال برنتابد.

تقدیم به ساحت مقدس باری تعالی

انتهای پیام /:: بازدید از این مطلب : 499
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
به وبلاگ من خوش آمدید
منو اصلی
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
پیوندهای روزانه
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)
تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان بسیج مساجد و آدرس basijmasajed.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.دريافت کد :: صداياب

الکسا

طراحي سايت

قالب وبلاگ

جنگ نرم

طراحي سايت


جنگ نرم
 
مسجد حریم امن الهی در برابر جنگ نرم شیاطین
نوشته شده در تاريخ سه شنبه دوم دی 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:هنوز یادمان نرفته که عده ای از کسانی که خود را یار امام می دانستند با گفتار و رفتار و کردارشان آب به آسیاب دشمن ریختنتد و تا آنجا پیش رفتند که حتی اعلام کردند که « حالا که ما نیستیم پس چه بهتر که نظام هم نباید باشد.در فتنه 88 شاهد بودیم که استکبار جهانی با در اختیار داشتن رسانه ها چگونه به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد و اگر نبود درایت و بینش عمیق حضرت امام خامنه ای معلوم نبود که چه به سر این نظام می آمد.


برچسب‌ها: جنگ نرم و 9دیماه, جنگ نرم و فتنه88, فتنه 88, سال 88, ولایت مداری

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و دوم آذر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

نوشته شده در تاريخ جمعه چهاردهم آذر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

نوشته شده در تاريخ یکشنبه دوم آذر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:آیا رفتار و عملکرد برخی از زنان آخرالزمان، مانند حضور غیرضروری خانم‌ها در اجتماع با انواع آرایش و مدل مو و لباس و عشوه گری‌های نا به جای زنانه در خیابان و...، اثری جز از هم پاشیدن زندگی‌های آرام خانوادگی را به همراه داشته است؟ آیا این نوع رفتارهای زنان را نمی‌توان فتنه نامید؟این نوع رفتار ها از کجا نشات میگیرد؟وظیفه ما در این اوضاع چیست؟در ادامه با ما باشید...


برچسب‌ها: فتنه آخرالزمان, جنگ نرم, جنگ نرم آخرالزمانAshura, muharram, muslim shia

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه سی ام آبان 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:اینجا می طلبد تا جوانان مومن ومتدین و ولایتمدار وارد میدان کارزار شده وبا افکار واندیشه های ناب ونشات گرفته از خط امام و رهبری خود را برای نبردی سخت تر از جنگ هشت ساله آماده کنند .و آن جنگ جنگ نرم است .جنگی که نه دشمنت را می بینی و نه می توانی تشخیص بدی .جنگی که هر روز با سلاح های نوین و پیشرفته به میدان می آید .امروز وظیفه همه ما در مقابله با این جنگ نرم چیست ؟ وظیفه بسیجیان و بسیج در این جنگ چیست ؟در ادامه با ما باشید ...


برچسب‌ها: هفته بسیج, بسیجی, بسیج و جنگ نرم, اس ام اس های هفته بسیج, پوستر های بسیج

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و چهارم آبان 1393 توسط ابراهیم _معصومی

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ششم آبان 1393 توسط ابراهیم _معصومی

نوشته شده در تاريخ شنبه سوم آبان 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:مخالفت دشمنان اسلام با اقامه این مجالس و تلاش آنها در جهت به تعطیلى کشاندن آن، حتّى اقدام آنان بر انهدام قبر امام حسین علیه السلام و مانع شدن از زیارت قبر آن حضرت(3)، خود شاهد دیگرى است که حکومت ها تا چه اندازه از این نیروى عظیم وحشت داشته و دارند.مجالس حسینى در طول تاریخ پناهگاه خوبى براى جوامعى که تحت ستم قرار گرفته بودند، محسوب مى شد. امروزه وحشتى که در دل دشمنان دین از برپایى این مجالس افتاده است.ادامه مطالب...


برچسب‌ها: جنگ نرم و محرم, Ashura, muharram, muslim shia, عزادرای محرم و صفر

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه پانزدهم مهر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:واقعه غدیر نیاز جامعه برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.نسل جدید نیازمند شناخت امام و پیشوا هستند و متاسفانه این امر آنطور که باید در جامعه مطرح و بازگو نمی شود.نباید بگذاریم تا دشمن آنگونه که دوست دارد در اذهان عمومی و دل های جوانان نفوذ کند و در های معرفت را به سوی جوانان ببندد.همانطور که کفار به خیال پردازی در مورد خلافت حضرت علی(ع) پرداختند و فکر می کردند که امام از عهده این وظیفه خطیر برنمی آید...ادامه مطلب


برچسب‌ها: غدیر خم, خم, واقعه غدیرخم, دانستنی های غدیر خم, اس ام اس های غدیر خم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه پنجم مهر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت: اولين گلوله اي كه از يك دستگاه تانك در جنگ ايران و عراق به سوي كشورمان شليك شد توسط ملك حسين، پادشاه وقت اردن انجام گرفت. اولين فرمانده لشكر شهيد دوران دفاع مقدس، حاج ابراهيم همت فرمانده لشكر 27 محمد رسول الله بود كه در اسفند ماه سال 1362 در جزيره جنوبي مجنون به شهادت رسيد.در ادامه مطلب بیشتر بخوانید...


برچسب‌ها: هفته دفاع مقدس, جنگ نرم, دانستنی های جنگ نرم, دانستنی های جنگ, دانستنی های وبلاگ جنگ نرم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه پانزدهم شهریور 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:(ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام هشتم) امام رضا(ع) می فرمایند: باید هریک از شماها امر به معروف و نهی از منکر نمایید، وگرنه شرورترین افراد بر شما تسلط یافته و آنچه که خوبان شما،دعا و نفرین کنند مستجاب نخواهد شد.و نیز می فرمایند:بیماری برای مؤمن، رحمت و موجب پاک شدن است و برای کافر، عذاب و لعنت است،و بیماری از مؤمن زائل نمی شود تا اینکه گناهی بر گردن او نماند.ادامه مطلب...


برچسب‌ها: حدیث زیبا از امام رضا, امام هشتم و هشت حدیث, هشت حدیث زیبا امام رضا, میلاد امام رضا, ع

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:کلیپ بسیار زیبا از مظلومیت کودکان فلسطین .کودکانی که زیر موشکاهای رژیم غاصب صهیونستی به خاک و خون کشیده شدند ،وبلاگ جنگ نرم بخاطر این مظلومیت کودکان غزه وظیفه خود دید که برای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی کلیپی غم انگیز از صحنه های به شهادت رسیدن کودکان مظلوم فلسطین بسازد امید است که بازدید کننده گان عزیزم خوششان بیاید و در بخش نظرات حمایت کنند.برای دانلود و مشاهده آنلاین به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...


برچسب‌ها: کودکان مظلوم فلسطین, فیلم کودکان مظلوم فلسطین, غزه و فلسطین در یک نگاه, کودکان غزه, کلیپی زیبا در مورد کودکان فلسطین

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه یکم مرداد 1393 توسط ابراهیم _معصومی

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه هجدهم تیر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:در ادامه فیلم‌های ضد ایرانی هالیوود این‌بار نوبت به فیلم "طبیب" رسید تا قبل از اکران آن در آمریکا، گیشه سینماهای اروپا را وارد جنگ نرم علیه ایران کند.فیلمی که محتوای آن به دوره "ابن‌سینا" اسوه پزشکی ایران برمی‌گردد که با تحریف تاریخ و واقعیت‌های دین، جنگ تشیع و تسنن را در لایه‌های پنهان این فیلم می‌توان مشاهده کرد.ادامه مطلب...


برچسب‌ها: فیلم طبیب, فیلم ضد ایرانی طبیب, جنگ نرم طبیب, هالیوود و جنگ نرم, فیلم جنگ نرم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه هفدهم تیر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت: بیش از یک قرن است که استعمارگران روش نفوذ در کشورها را تغییر داده‏اند. این کشورها معمولاً اجرای مقاصد خود را با عناوین تبلیغ مذهبی، رواج تکنولوژی، ترویج زبان، انجمن‏های خیریه، ترویج بهداشت، سوادآموزی و ، به عبارت دیگر، به نام سیاست‏های فرهنگی و فرهنگ‏پذیری انجام می‏دهند.رچند نمی‏توان این عناوین را از نظر نوع‏دوستی و انسانیت موردتردید قرار داد، ولی تاریخچه‏ی این روابط و خدمات نشان داده است که این برنامه‏ریزی‏های دقیق، در جهت رشد و بالندگی فرهنگ این کشورها نبوده.پوسترها و مطالب را در ادامه مطالب مشاهده فرمایید...


برچسب‌ها: فرهنگ جنگ نرم, سال فرهنگی, مهندسی فرهنگی, مهندسی نرم, فرهنگ نرم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه هفتم تیر 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:با عرض سلام به بازدیدکننده گان گرامی و همسنگران عزیزم .امروز برایتان اسکن سیور های بسیار و بسیار زیبا و با کیفیت و با حجم کم برای یتان آماده کرده ام امیدوارم که خوشتان بیاید اسکن سیور های با موضوع سخنان رهبر انقلاب در مورد جنگ نرم بسیار زیباست توصیه میکنم حتما دانلود کنید ادامه مطلب...


برچسب‌ها: اسکن سیور جنگ نرم, اسکن سیور های با موضوع جنگ نرم, بیانات رهبر انقلاب در مورد جنگ نرم, soft war Screensaver

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:بدلیل استقبال همسنگران عزیزم و بازدیدکنندگان محترم از کلیپ قبلی در مورد مدافعین حرم و با پیشنهاد های خوب و سازنده بازدید کننده گان عزیزم دومین کلیپ مدافاعان حرم از هم اکنون آماده دانلود و مشاهده آنلاین می باشد لطفا برای بازدید به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


برچسب‌ها: کلیپ دوم مدافعان حرم, سخنان حزب الله در مورد فدافعان حرم, حزب الله و مدافع حرم, مدافعان حرم, جنگ نرم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه سیزدهم خرداد 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:به مناسبت ایام 14 خرداد و قیام 15 خرداد دو کلیپ بسیار زیبا برای همسنگران و بازدیدکننده گان عزیزم آماده کرده ام امیدوارم با نظرات سازنده یتان ما را برای ادامه راه دلگرم سازید برای دانلود و مشاهده آنلاین به ادامه مطلب مراجعه کنید...


برچسب‌ها: رحلت امام خمینی, پوستر 14 خرداد, کلیپ 15 خرداد, کلیپ رحلت امام, پیامک های رحلت امام خمینی

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه دوازدهم خرداد 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:بعد از سالیان چند و پیشرفت کیفی و کمی انیمشن وکارتون.سری جدید بنام تام و جری تولید و ارائه شد و هنوز هم که هنوز است بهترین کارتون دنیا از نظر بچه ها و بزرگسالان است که در آن موش زیبا و دوست داشتنی و باهوش بنام جری می تواند بر گربه بدجنس و قوی پیروز شود و قلب کودکان را تسخیر کند.ادامه مطلب...


برچسب‌ها: سرزمین آهن, فیلم های صهیونیسمی, جنگ نرم, موش کثیف, موش

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه پنجم خرداد 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:پیرزنى به حضور پیامبر اکرم ( ص ) رسید و گفت علاقه من بود که اهل بهشت باشد.پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله به او فرمود : پیرزن به بهشت نمى رود.پیرزن گریان از محضر پیامبر خارج شد. بلال حبشى او را در حال گریه دید. پرسید : چرا گریه مىکنى ؟ گفت : گریه ام به خاطر این است که پیغمبر فرمود : پیرزن به بهشت نمى رود در ادامه مطلب بیشتر بخوانید...


برچسب‌ها: عید مبعث مبارک, عید بزرگ مبعث, داستان های مزاح پیامبر, داستان های زیبا, داستان های جنگ نرم

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت 1393 توسط ابراهیم _معصومی

وبلاگ جنگ نرم نوشت:کلیپ بسیار زیبا برای شهدای دلاور و شجاع مدافعان حرم آماده کرده ام .خیلی زیباست به تمام همسنگران عزیزم و بازدید کننده گان محترم توصیه میکنم حتما این کلیپ بسیار زیبا و میکس شده از شهدای مدافع حرم را دانلود کنند و اگر دوست داشتید می توانید بصورت آنلاین هم این کلیپ را مشاهده کنید.برای دانلود و مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


برچسب‌ها: شهدای مدافع حرم, مدافع حرم, کلیپی زیبا برای مدافعان حرم, شهید گمنام مدافع حرم, جنگ سوریه

ادامه مطلب
.: Weblog Themes By Pichak :.


صفحات ديگر : 1 2 3 4 5 6 7 8 6 7 6 7 8 6 7 8

تمامي حقوق اين وبلاگ متعلق به قرار گاه سايبري جنگ نرم است | طراحي : قرار گاه
  • دانلود فيلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ